У центрі Шостки знайшли безвісно зниклого одесита

29-річний житель Одеси, що страждає на розлади пам’яті пішов з дому на пляж і на зв’язок з рідними тривалий час не виходив. Чоловіка розшукали шосткінські та роменські працівники поліції, які в цей час проходили службу по охоронні публічної безпеки і порядку в курортному місті.

За допомогою до поліцейських розшукати 29-річного одесита звернулись його схвильовані родичі. Орієнтування з прикметами чоловіка були розіслані всім патрульним поліцейським Одеси, серед яких були і працівники сектору реагування патрульної поліції Шосткинського та Роменського відділу Головного управління Національної поліції в Сумській області.

«Під час патрулювання міста ми побачили схожого з орієнтуванням чоловіка, – розповідає Антон Кисіль, інспектор сектору реагування патрульної поліції Шосткинського відділу поліції. – Він сидів на сходах крамниці в центрі міста та не міг назвати своїх особистих даних і адреси проживання. Був повністю дезорієнтований. Було видно, що чоловік має проблеми зі здоров’ям. Ми його одразу передали одеським колегам, на якого вже чекали рідні».

Розшукуваного доставили додому. Наразі життю та здоров`ю чоловіка нічого не загрожує.

38180750_1652889854833588_2331538604544753664_n

Поділитися в соціальних мережах