У центрі Сум без дозволу розмістили “бютівську” політичну рекламу

У Сумах за адресою вулиця Горького, 2 міська партійна організація всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” без дозвільних документів  розмістила політичну рекламу.

Про незаконність її встановлення написав громадський активіст Андрій Рибалко на своїй сторінці у Фейсбуці. У дописі він зазначив, що отримав відповідь на запит організації в управління архітектури, у ньому зазначено:

«За результатами розгляду наявних архівних матеріалів, що знаходяться в управлінні дозвільні документи на розміщення вищезгаданого рекламного засобу відсутні».

“Ми в цій ситуації виступаємо не проти партії Батьківщина, ми виступаємо за світлу пам’ять В’ячеслава Чорновола, тому що рухівці боролися за встановлення цієї дошки, вона була встановлена у 2006-му році, там відбувається покладання квітів, відбуваються якісь певні заходи до дня народження, дня загибелі Чорновола, відбувається присяга молодорухівців при вступі до лав «Молодого Народного руху». Виходить так, що ця реклама псує і фасад будинку і затіняє цю меморіальну дошку”, – зазначає Рибалко.

За словами відповідального за реєстрацію реклами – юриста Сумського міського осередку ВО «Батьківщина» Олександра Проценка, вивіска на цьому будинку з’явилася приблизно за три тижні до того, як організація направила документи на отримання дозволу.

“На даний момент даний дозвіл не погоджений, в зв’язку з вчиненням даної реєстраційної дії, а вона саме може вчинятися від 30 до 120 днів то ми зараз очікуємо на погодження даної вивіски. – чого розмістили рекламу без погодження? – це безпосередньо пов’язано саме з терміном погодження є дуже великим. І по-друге – це діяльність нашої юридичної приймальні, яка є невід’ємною частиною партійної організації. За допомогою такої от вивіски, яка сигналізує де знаходиться партійна організація, куди вони можуть звернутися”, – коментує юрист.

Начальник управління «інспекція благоустрою м. Суми» Руслан Голопьоров, сказав, що  їхній спеціаліст перевірятиме наявність в організації документів на розміщення реклами:

“В разі відсутності дозвільних документів на розташування реклами або вивіски, буде складено протокол про адміністративне правопорушення і дані терміни після адміністративної комісії на усунення правопорушення. В разі не усунення буде підготовлення відповідне звернення до управління містобудування та архітектури для примусового демонтажу цієї конструкції”.

 

Джерело: https://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах