У водія вилучили «BMW X4», розшукуваний Інтерполом

Учора в пункті пропуску «Велика Писарівка» прикордонники відділу «Велика Писарівка» Сумського загону виявили транспортний засіб, який розшукувався Інтерполом.

До міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Велика Писарівка» на виїзд до Росії прибув автомобіль марки «BMW X4» української реєстрації. Під час здійснення прикордонного контролю на транспортний засіб, яким керував наш співвітчизник, спрацювала база даних Інтерполу.

У ході перевірочних заходів охоронці кордону з’ясували, що вказаний автомобіль значиться у базі даних Інтерполу як такий, що перебуває у міжнародному розшуку. Також встановлено, що транспортний засіб був викрадений у грудні минулого року та розшукується правоохоронними органами нашої держави.

Наразі за даним факту проінформовано підрозділ міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України в м. Київ. Транспортний засіб 2017 року випуску встановленим порядком передали працівникам Національної поліції для проведення подальшої перевірки.

Поділитися в соціальних мережах