Учасниця “МастерШеф” із Сумщини покинула проект

Вчора, 13 грудня, в 32-му випуску «МастерШеф» -7 проект покинула 35 річна мешканка Бурині Наталія Чуприк.

Битва чорних була однією з найскладніших за сезон, адже об’єднала найстрашніші частини різних випробувань. Всі учасники зіткнулися з труднощами, але найгірше їх подолала наша землячка Наталія Чуприк.

Вона покинула проект, так і не отримавши заповітний білий кітель.

Наталія Чуприк

Місце проживання: м Буринь, Сумська область

Вік: 35 років

Сім’я: цивільний шлюб, троє дітей

Улюблені страви: торти, домашня кухня

Наталія Чуприк займається домашнім господарством – кури, качки і таке інше. Чоловіка-байкера добивалася 5 років, в результаті підкорила його своїми тортами. Сама жінка мотоцикли не любить – одного разу потрапила в аварію. Має троє дітей. Спочатку вчилася на кухаря, але провчившись два місяці, перейшла на токаря. Любить збирати гриби. Намагається готувати за книгою Ектора Хіменес Браво. Страва, яку вона готувала на кастинг «МастерШеф» їй наснилася.

Фото, анкета: http://masterchef.stb.ua/

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах