Біля Меморіалу Слави вирили яму для сміття

Згарища з купами попелу, нагромадження з гілля та ями, заповнені побутовим сміттям. Ось що роменчани побачили на території неподалік Меморіалу Слави.

І хоча офіційне міське сміттєзвалище розташоване на околиці мікрорайону Сім Вітрів – комунальники, схоже, знайшли більш зручніший і ближчий спосіб утилізації непотребу. Адже, за словами місцевих жителів, їхні характерні помаранчеві вантажівки тут часті гості.

Всього у 50 метрах від цього “нелегального сміттєвого філіалу” розташовані присадибні ділянки та оселі містян. Судячи з кількості навезеного гілля та попелищ – люди тут живуть, наче на заводі з виробництва деревного вугілля. Важке повітря від постійної димової завіси відчувається всюди.

Мешканці вулиці Лідова, біля осель яких сміттєвози вивалюють купи сміття, розповідають, що взимку сюди ж звозиться брудний сніг, від якого очищають конотопські вулиці. На жаль, спіймати тих, хто засмічує цю територію на “гарячому”, не вдалося. Але про те, що незабаром сюди приїде черговий сміттєвий вантаж, свідчить свіжовирита яма. Чим її заповнять уже найближчим часом – здогадатися не важко.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах