Біля мерії Сум – дива “сучасних технологій”

Втомившись від байдужості місцевої влади до проблем людей з обмеженими можливостями, сумчани вирішили проблему відсутності пандусів у місті своїми силами. Як результат – у самому центрі Сум, поблизу міськради, з’явився незвичайний пандус. Незважаючи на те, що конструкція – це прості старі двері на сходах, вона стає своєрідною «паличкою-виручалочкою» як для людей з обмеженими можливостями, так і для мам з колясками.

Нагадаємо, у Сумах уже кілька разів піднімалося питання вільного пересування інвалідів-візочників. За інформацією головного архітектора області, на Сумщині проживає 61 800 чоловік з обмеженими можливостями, з них 660 проживають в обласному центрі.

Варто зазначити, що в області навіть розроблена соціальна програма, мета якої – забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Але віз і нині там: у 2017 році в Сумах не запланована споруда жодного пандуса. А ті, що є, не відповідають державним стандартам.

ozhlrzhr

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах