Бізнесмени пропонують свою допомогу в ремонті автодоріг

Депутати Сумської обласної ради підтримали запит представника фракції «Відродження» Миколи Березіна щодо сприяння Миропільській об’єднаній тергромаді в її прагненні зробити якісне дорожнє сполучення з обласним центром.

В адміністративних межах даної ОТГ прокладена автодорога Т 1901 «Суми-Миропілля», яка підпорядкована ДП «Сумський облавтодор». Її тривала експлуатація без проведення поточного та капітального ремонтів призвела до повного руйнування покриття.

Місцеві агропідприємці виступили ініціаторами залучення в ремонт автодороги коштів бізнесу — на умовах співфінансування. Вони готові покрити 30% від загальної вартості робіт. Навантаження на кожного підприємця при цьому складе близько 1050 гривень на 1 га орендованої землі.

«Однією з умов добровільного об’єднання громад було і є якісне й доступне надання послуг населенню. Це є неможливим без гарного автомобільного сполучення з обласним центром. Тому вважаю за необхідне підтримати Миропільську ОТГ в її прагненні до розвитку», — наголошує Микола Березін.

Нагадаємо, Миропільська об’єднана територіальна громада утворилася на базі чотирьох сільських рад Краснопільського району. До її складу входить 10 населених пунктів.

Поділитися в соціальних мережах