Будинок близько року утопає в каналізації

Підвальні приміщення будинку № 17 по вул. Депутатській, що в місті Шостка, затоплені каналізаційними стоками ще з осені минулого року. Мешканці будинку відзначають: у квартирах нічим дихати від гнилого запаху, не дивлячись на те, що вікна наглухо закриті. На стінах з’явилася цвіль. І навіть у дворі будинку відчувається сморід.

«Ще більше людей обурює, як ставляться до їхньої біди в ЖЕКу «Івушка». Неодноразові звернення до керівника ЖЕКу Крижановського проблему не вирішили. Останньою краплею терпіння став приїзд працівників ЖЕКу 29 червня цього року, коли вони взагалі відмовилися що-небудь робити і навіть не стали розмовляти з мешканцями будинку», – пишуть активісти у соцмережі.

Неодноразово з цією проблемою і вимогою людського до себе ставлення мешканці будинку зверталися до мера Шостки Миколи Ноги та його заступника з питань ЖКГ Віталія Могильного.

«Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Могільний сказав: «Ідіть додому. Там вже почалися роботи». Минуло чотири дні. Роботи не починалися!», – констатують шосткинці.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах