Через банкрутство КП «Сумижитло» сумчани втратять субсидії?

У зв’язку з тим, що стосовно КП «Сумижитло» розпочато процедуру банкрутства, департамент ресурсних платежів міськради підготував на розгляд останньої сесії міськради проект рішення про передачу міського житлофонду, який сьогодні перебуває на балансі КП «Сумижитло», на баланс двом іншим комунальним жекам – «Сумитеплоенергоцентраль» і «Сумижилкомсервіс» (всього – 952 будинки).

Однак депутати не захотіли голосувати за такий важливий проект рішення, не розібравшись у ситуації, так як він був оприлюднений на сайті мерії тільки за два дні до сесії, і у них не було часу досконально вивчити це питання, обговорити його в комісіях і на фракціях. Зокрема, депутати не були впевнені, що мають право знімати будинки з балансу підприємства при тому, що на ньому вже введена процедура управління майном. Тим більше без відома і згоди арбітражного керуючого.

Начальник юридичного управління міськради Олег Чайченко спробував пояснити, що в даному випадку не йдеться про майнові права, оскільки житлофонд не є власністю КП «Сумижитло». Йдеться лише про балансовий облік майна, співвласниками якого є мешканці. А директор КП «Сумижилкомсервіс» Сергій Ситник попередив, що, якщо депутати не приймуть це рішення і будинки залишаться на балансі КП «Сумижитло», це може привести до того, що вже завтра тисячі сумчан втратять субсидії, а в будинках буде відключена комунальна електроенергія і зупиняться ліфти.

Проте голосів для прийняття рішення не вистачило, хоч мер Олександр Лисенко і ставив його на голосування двічі.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах