Через нестачу газу сумчанам рекомендують перейти на тверде паливо

Сьогодні, 2 березня, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської міськради, на якому вирішувалося питання про продовження карантину в навчальних закладах міста, заступник мера Олександр Журба прокоментував ситуацію з нестачею газу, що викликано відмовою Газпрому постачати газ в Україну.

За словами чиновника, усім теплогенеруючим організаціям міста з метою економії газу було запропоновано скоротити обсяги його споживання і перейти до використання твердого палива. Рекомендація стосується як приватних домоволодінь, в яких встановлені твердопаливні котли, так і організацій, які забезпечують багатоквартирні будинки Сум теплом. У «Сумитеплоенерго» ніяких ситуацій із цим виникнути не повинно, оскільки вони і так топлять вугіллям. А ось у КВПУ опалення ведеться за допомогою газу, але там є альтернатива – використання мазути.

Нагадаємо, рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської міськради у сумських школах подовжили карантин.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах