Через труби комунальників автівка ледь не збила маму з візочком

2 роки тому в Ромнах прямісінько по мосту «комунальники» проклали водопровідні труби, що зайняли цілу пішохідну зону. Окрім незручностей, які тепер відчувають роменці, які пересуваються пішки, це створило й доволі небезпечну ситуацію на дорозі. Люди, намагаючись перейти міст, щоразу бояться втрапити під колеса автівки, тим більше, що подібних випадків було вже багато.

Останнього разу під колесами автомобіля ледь не опинилися молода мама зі своєю крихітною дитиною. Про це розповів випадковий свідок. Жінка везла маля у візочку й хотіла перейти міст. Та з того боку, звідки вона підійшла до “переправи”, пішохідна доріжка була зайнята трубами, тож молода мама почала перетинати дорогу, щоб дістатися до вільної – саме тоді її з малям ледь не збила машина.

“Засульський” міст розташований практично на в’їзді у місто, тому інтенсивність руху транспорту тут завжди велика. Міст з’єднує район Засулля із центром Ромен, тому й переходить його щодня велика кількість людей. Якщо пішоходові треба йти якраз по тій стороні, де лежать труби, він має двічі перетнути дорогу в небезпечному місці. Чи не доцільно в районі мосту розмістити хоча б пішохідні переходи, запитали люди у міської влади.

Чиновники відповідають: про проблему знають і найближчим часом намагатимуться вирішити. Увесь міст потребує капітального ремонту, говорить заступник міського голови Іван Яременко. Кошти на реконструкцію закладені в бюджет. «У тому числі у кошторис із капремонту ми включили опускання труб під міст», – розповідає посадовець. Проект нового мосту вже готується, проектанти були в місті близько двох тижнів тому. Ремонт планується орієнтовно на літо, говорить Яременко. Тож зовсім скоро пішохідну доріжку планують звільнити.

Нагадаємо, подібна небезпечна ситуація на дорозі склалася на “засульському крузі”. Рух пішоходів тут також завжди інтенсивний, як і транспорту, а у навчальні дні дорогу переходити доводиться багатьом школярам, які поспішають на уроки та дітлахам із батьками, що прямують до садочка. Та на “кругу” немає жодного знаку пішохідного переходу, не говорячи вже про “зебри”, тож і доводиться пішоходам маневрувати між автівками, перечікувати, перебігати дорогу.

Сподіваємося, обіцянка про реконструкцію мосту таки буде виконана, адже хочеться, щоб міські дороги стали безпечнішими для пішоходів.

Джерело: novpoglyad.com.ua

Поділитися в соціальних мережах