Членів виконкому змусили прийняти незаконні тарифи?

Роменці вимагають відмінити підвищення ціни на опалення. Люди вважають, що рішення було прийняте незаконно, а члени виконкому піддалися впливові теплопостачальника.

Жителі одного з будинків на вулиці Горького в місті Ромни звернулися до міських депутатів з проханням відмінити рішення виконкому про встановлення нових тарифів на опалення для комунального підприємства «Ромникомунтепло». Ідеться про рішення, що було прийняте членами виконавчого комітету 2 жовтня. Вартість тепла на квадратний метр площі склала 37 гривень. Скоригували тариф, бо підприємство мало великі збитки – понад 2,5 мільйони гривень, а борг перед ПАТ «Сумигаз» та державною компанією «Нафтогаз України» сягав понад 14 мільйонів. «Сумигаз» навіть погрожував припинити газопостачання до деяких об’єктів, бо підприємство було не в змозі підтвердити ліміти на поставку природного газу.

Споживачі ж наполягають: підставою для підвищення тарифів на теплопостачання для населення може бути тільки підвищення ціни на газ на законодавчому рівні, а не борги теплопостачальної організації. «Виконком на позачергововому засіданні перед початком опалювального сезону швиденько в терміновому порядку за особистої участі міського голови прийняв незаконне рішення підвищити тарифи для жителів однієї частини міста», – ішлося у зверненні. Роменці вважають, що на членів виконкому здійснювався тиск керівниками «Ромникомунтепла». Про людей же, які не мають змоги гасити платежі за такими високими тарифами, ніхто не подумав, зауважують жителі міста й просять депутатів захистити їх від незаконного рішення виконкому.

Запит направили на вивчення заступникові міського голови Євгенієві Лузану. Прозвітувати з цього питання й надати відповідні розрахунки він має на наступному засіданні сесії.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах