Чи встигнуть відремонтувати міст на Горького до морозів?

Про підготовку до ремонту Харківського мосту і ремонт на вул. Горького розповів сьогодні, 1 жовтня, на апаратній нараді в мерії директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко.

– Договір на розробку проектно-кошторисної документації підписаний 23 серпня, – доповів він. – Роботи зараз ведуться, термін виконання 15 листопада цього року.

– Заслухаємо вас на апаратній нараді відразу після 15 листопада, – пообіцяв мер Сум Олександр Лисенко. – А яка ситуація зараз із Горьковським мостом? На якій стадії? По термінах встигають?

– У нас ще два місяці тому був підготовлений графік виконання робіт. Роботи проводяться згідно з графіком. Термін виконання 20 жовтня.

– Вони за графіком ідуть?

– Так.

– А то я дивлюся, ця сторона вже опалубка стоїть, на іншій стороні, у всякому разі, на минулому тижні опалубки не було. Тримайте це питання на контролі. Дивіться по температурі, адже 20 – вже граничний термін, коли можна класти асфальт, бо буде вже менше 8 градусів середньодобова температура, асфальт навіть на тротуарах не можна буде укладати…

Поділитися в соціальних мережах