Cумам виділили найменше коштів у рамках угоди з Європейським інвестиційним банком

Портал AllTransUA опублікував інформацію про майбутні тендери за угодою між ЄІБ та Україною. Це – той самий кредит, який сумчани чекають багато років. Поки що доступна інформація про майбутні тендери в чотирьох містах, а саме – у Чернігові, Львові, Харкові та Сумах. Так, місто Лева збирається купити на європейські гроші 10 трамваїв. Харків чекає оновлення не тільки наземного транспорту, а й рухомого складу в метро.

Сумчанам виділили найменшу суму – 4 млн євро. Для порівняння, сусідня Чернігівська область отримає 6 млн. Але і цього чимало для оновлення автопарку. Так, на ці гроші збираються закупити 22 низькопольних тролейбуса. Стільки ж нових “рогатих” зараз обслуговують сумчан. Як пояснив засновник сайту gps.sumy.ua, цього буде достатньо, щоб обслуговувати городян удень. А для годин-пік можна використовувати порівняно нові ЮМЗ.

Судячи з опублікованих даних, тендерна процедура стартує вже в цьому місяці. Якщо нічого не зірветься (як уже не раз бувало в Сумах), вже у грудні сумчани будуть їздити з комфортом.

Поділитися в соціальних мережах