Cуми задихаються від смороду

Сумчани продовжують скаржитися на сморід калюж фільтрату, які залишають після себе сміттєвози, і обурені мовчанням і бездіяльністю з цього приводу міського голови Олександра Лисенка.

У своїх коментарях у соцмережах жителі пропонують підігнати сміттєвози під вікна мерії, щоб і міська влада подихала «ароматами», через які доводиться зачиняти вікна навіть в спеку:

Eugen Titarenko Підігнати Лисенку не під мерію, а під хату. І подивимся, що буде

Oleg Parkhomenko У дитячий парк до обіду не зайдеш. Сморід страшенний.

Elvira Mamontova То же самое на Прокофьева, дома 46, 48 и 50 – вонища на весь двор.

Сергей Приймач Это уродство по всему городу!!! Какого лешего на рейс выходят специализированные машины с технеисправностями и почему эта ГРЕБАНАЯ Патрульная полиция их не штрафует, почему экологи их не штрафуют каждое утро?!!!! Эта вонь по всему городу достала уже!!!”.

І це тільки кілька коментарів, яких десятки від жителів різних районів обласного центру.

Вражаюче відео того, що відбувається щодня у Сумах виклав у Facebook Виталий Моисеенко.

«Дане відео викладаю виключно для того, щоб допомогти міському голові міста Суми (як доказ) Олександр Лисенко та його заступнику Владимир Войтенко розірвати договір з тими, хто надає такі «європейські» послуги. Враховуючи, що від місця події до моїх вікон 15 метрів, змушений буду подати заяву про конфлікт інтересів і вже як звичайний споживач захищати свої права», – пише він.

Поділитися в соціальних мережах