ДІТИ ЇЗДЯТЬ ДО ШКОЛИ, РИЗИКУЮЧИ ЖИТТЯМ

Депутати Сумської обласної ради підтримали запит представників фракції «Відродження» Анатолія Троня та Юрія Меєровича щодо ремонту дороги до школи в Охтирському районі.

Мова йде про ділянку в 2 км, яка веде до базової Чернеччинської ЗОШ, – від траси Харків–Суми до с. Високе та від с. Чернеччина до с. Журавне.

Місцеві батьки стурбовані: щоразу під час підвезення до школи їхніх дітей спіткає небезпека, яку створює розбита дорога. Жителі сіл Високе та Журавне Чернеччинської ОТГ просять провести капремонт шляху, аби уникнути аварій.

Питання не вперше піднімається депутатами «Відродження». Зважаючи на його важливість, попередні звернення вже розглядала Служба автомобільних доріг у Сумській області (згідно з листом Сумської облради від 7 листопада 2016 року (№01-21/943)). Тоді відомство дало офіційну відповідь, в якій переконувало: за сприятливих погодніх умов підрядне підприємство виконає першочергові роботи з ямкового ремонту вказаної ділянки дороги. Але попри обіцянки, роботи досі не проведені, і діти продовжують їздити до школи з ризиком для життя і здоров’я.

Запит Анатолія Троня та Юрія Меєровича вже направлений голові Сумської облради. Відповідь по суті має надійти до 20 січня і буде оприлюднена відразу після її отримання.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах