Добудова мереж у Ганнівці обійдеться Сумам у 15 млн

Добудова другої черги інженерних мереж на Ганнівці може обійтися бюджету Сум у 15 млн грн. Про це свідчать дані в системі державних закупівель “Прозорро”. Замовником робіт із будівництва інженерних мереж селища Ганнівка є управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради. Згідно з проектною документацією технічне завдання передбачає виконання комплексу робіт з будівництва інженерних мереж на території селища Ганнівка в місті Суми, а саме:

– вуличної самопливної господарсько-побутової каналізаційної мережі та протипожежної водопровідної мережі по вул. Малиновій, пров. Абрикосовому, вул. Бузковій, пров. Горобиновому, пров. Бузковому, вул. Каштановій, вул. Ганнівській, Нового проїзду, вул. Михайлівській, вул. Радгоспній, ділянці від вул. Радгоспна до Нового проїзду.

Орієнтовна вартість робіт становить 15,2 млн грн. Аукціон запланований на 8 липня. При виборі переможця буде враховуватися не тільки ціна, яка є головним критерієм, а й умови розрахунків і термін виконання робіт. У разі підписання договору роботи повинні бути виконані в період із 1 липня до 31 грудня поточного року.

Нагадаємо, ще в 2016 році при розподілі вільного залишку бюджету, міські депутати виділили близько 23 млн грн на ремонт міських мереж. Втім, на будівництво 2-ї черги інженерних мереж у селищі Ганнівка виділили тільки 1 млн грн.

Поділитися в соціальних мережах