Дорогу біля пам’ятної дошки в Сумах зруйнували тепловики

Багато сумчан агресивно сприймають будь-які роботи, які пов’язані з розриттями біля їхніх будинків. І їх можна зрозуміти. Адже, як правило, дворовій території потім рідко повертають колишній вигляд.

“Ми живемо в будинку №5 на вул. О. Береста, – розповідає сумчанка Людмила. – Ще в грудні «Сумитеплоенерго» біля нашого будинку проводило роботи з ліквідації пориву, після чого вони засипали яму, а зверху поклали щебінку. І все! Але ж до цього там був асфальт, який, як я розумію, ніхто не збирається повертати назад. Коли навесні танув сніг, там утворилася велика калюжа, яку просто неможливо обійти. Це завдало чималих незручностей усім мешканцям. А на нашому домі – пам’ятна табличка О. Бересту, і на свята сюди приходить багато людей, приносять квіти. Тепер тут фактично не пройти без ризику підвернути ногу”.

У ТОВ «Сумитеплоенерго» ніхто не дав роз’яснення по ситуації на вул. Береста, 5. Судячи з усього, тепловики взагалі забули, що вони щось там недоробили. А ось заступник начальника міської інспекції з благоустрою Микола Яковенко запевнив, що ситуація знаходиться під контролем: “У «Сумитеплоенерго» є договір на відновлення об’єктів благоустрою. З урахуванням того, що дорожніх робіт по місту сьогодні проводиться багато, зараз їм поки не дають асфальт. З цим і пов’язана затримка. Але тим не менш терміни на вул. Береста, 5 ще не порушені. Вони повинні відновити асфальтне покриття до 1 вересня”.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах