Дороги Сумщини ремонтуватиме новий підрядник

Автодор Сумської області виступив ініціатором запуску закупівельної процедури по системі ProZorro. Предметом закупівлі стали роботи з дрібного ремонту та експлуатаційного обслуговування автомобільних доріг загального користування в Сумах та області. Протокол проведення процедури допускає участь іноземних компаній, але пріоритет надаватиметься українським організаціям.

Заявки з пропозиціями від учасників тендеру приймаються до 24 грудня, а оприлюднення їх відбудеться в день проведення відкритих торгів 30 січня 2017 року. Пропозиції будуть забезпечуватися електронної гарантією, підкріпленої сумою в розмірі 1,05123 млн грн. Ставка зниження вартості тендерної пропозиції визначена в 3,5041 млн грн для всіх учасників конкурсу.

Таким чином, якщо в результаті тендеру буде визначено переможця, який зможе забезпечити якісне утримання і оперативне усунення пошкоджень на автомобільних дорогах, обслуговувати шляхи на Сумщині в 2017 році стане новий підрядник.

На проведення тендера керівництво Сумської області виділило Службі автомобільних доріг бюджет у розмірі 350,5 мільйонів гривень.

Джерело: city.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах