Дорожники Сумщини відмили кілька мільйонів

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму майже 1,8 млн грн під час ревізії дочірнього підприємства «Сумський облавтодор» та його структурних підрозділів.

Зокрема, підприємство завищило вартість виконаних робіт з ремонту та експлуатаційного утримання доріг, за що йому зайво сплачено 976 тис. грн бюджетних коштів. Разом з тим посадові особи підприємства зайво сплатили земельного податку на суму 500 тис. грн. Крім того, через непроведення претензійно-позовної роботи щодо стягнення коштів із боржників підприємство недоотримало доходів на 167 тис. грн.

Також встановлено, що ДП «Сумський облавтодор» понесло додаткові витрати понад 8 млн грн за закупівлю палива та бітуму за допомогою ряду посередників.

За недотримання законодавства на посадових осіб підприємства складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передані до головного управління Національної поліції в Сумській області, повідомляє прес-служба Державної аудиторської служби.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах