Директор КП прокоментував побиття підлеглої

Директор КП “Зеленбуд” Володимир Лаврик прокоментував випадок з імовірним побиттям бухгалтера, що стався 10 березня. Чиновник стверджує: жорстокої бійки, яка могла б призвести до травм, – не було.

“Це все сталося у п’ятницю наприкінці робочого дня. Я побачив, що дівчата не працюють, а розглядають фото на комп’ютері. Аби повернути до себе монітор та впевнитися у цьому, я потягнувся до нього і випадково зачепив бухгалтера. Усі засміялися, я вибачився – конфлікту не було”, – сказав директор КП “Зеленбуд” Володимир Лаврик.

Окрім цього, директор показав документи, які, за його словами, вони отримали з Центральної міської лікарні на свій запит. Відповідь твердить, що черепно-мозкової травми у пацієнтки не виявили.

 Сама ж жінка, яка працює на підприємстві головним бухгалтером, запевняє: від удару одразу почервоніла, а після роботи звернулася до лікарні, де пробула 2 тижні. “Мені там постійно ставили крапельниці. Лікували голову. Діагнозу свого я не знаю, як отримаю виписку – повідомлю”, – розповіла потерпіла Ольга Садовнича.

Матір жінки говорить, що шокована ситуацією, бо вони товаришували родинами. Не зважаючи на це, потерпіла звернулася до поліції за фактом побиття. Наразі триває слідство.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах