Директор КП заплатить штраф за премії для родичів

Апеляційну скаргу директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Олександра Вегери не задовольнили. Стосується вона рішення Зарічного суду від 24 лютого. Тоді Олександра Вегеру визнали винним у корупційному правопорушенні й оштрафували на 3400 гривень.

Нагадаємо, суд визнав винним посадовця в корупційному порушенні – за підписання наказів про преміювання та відпустки своїй дочці та зятю. Останні працюють начальниками відділів КП «Шляхрембуд» Сумської міськради.

Директор «Шляхрембуду» та його адвокат подали апеляцію. У ній зазначили, що правоохоронці, складаючи та вручаючи протоколи, припустилися порушень процедури. «Передусім,  щодо порядку вручення даних протоколів. Їх було 4, це вже в подальшому справа була об’єднана в одне провадження. Однак, як зазначив Олександр Олексійович, ці протоколи  вручалися працівниками поліції, належним чином вони зачитані не були. Тобто, вже на стадії вручення адмінпротоколів право на захист Олександра Олексійовича було порушене» – зазначив Олексій Маківський, адвокат Олександра Вегери.

“Статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено саме право особи на юридичну допомогу при розгляді справи про адмінправопорушення. Таку допомогу він отримав, він має захисника. Щодо того, що обов’язково мають бути поняті при врученні протоколів, то КУПАПом не передбачено. КУПАПом передбачено підтвердження того, що особа відмовилася від отримання протоколів, тому я вважаю, що безперервний відеозапис при врученні протоколів є також належним доказом того, що особа отримала протокол», – сказав начальник прокуратури Сумської області Андрій Байдак.

Вислухавши сторони, суддя Сумського обласного апеляційного суду Валерій Матус постановив: «Апеляційну скаргу Вегери Олександра Олексійовича залишити без задоволення. Постанову Зарічного районного суду міста Суми від 24 лютого 2017 року в частині стягнення судового збору змінити. Стягнути з Вегери на користь держави судовий збір у розмірі 320 гривень. В іншій частині постанову залишити без зміни. Постанова набирає сили негайно, є остаточною і оскарженню не підлягає».

Олександр Вегера пообіцяв виплатити штраф.

Нагадаємо, днями Зарічний районний суд м. Суми у зв’язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності закрив провадження відносно Вегери, який від імені КП орендував у своєї дружини автомобіль Toyota Land Cruiser. Про це свідчить постанова суду від 13 березня.

Джерело: tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах