Директор “Сумиобленерго” прокоментував вчорашній страйк під своїми вікнами

ПАТ “Сумиобленерго” дало офіційний коментар щодо вчорашнього мітингу, який організували сумчани з новостворених ОСББ.

Нагадаємо, 31 березня на вул. Прокоф’єва кілька десятків людей перекрили дорогу, після чого пішли під стіни “Сумиобленего”, де влаштували мітинг. У страйкуючих – вимкнені ліфти і комунальне освітлення. За їх словами, новостворені ОСББ потрапили у залежність від підприєства, яке не реагує на їхні прохання укласти договори.

Коментар керівництва “Сумиобленерго” щодо цієї ситуації наступний:

“Шановні споживачі електричної енергії в Сумській області!

31 березня під стіни філії «Сумське МРВЕ» ПАТ «Сумиобленерго» прийшли представники деяких ОСББ в м. Суми і заявили про те, що вони не бажають виконати умови, надані енергопостачальною компанією та виставлені в рамках діючого законодавства (Законом України «Про електроенергетику» та «Правил користування електричною енергією для населення») для укладання договорів на постачання електроенергії.

Директор комерційний ПАТ «Сумиобленерго» Михайло Ільницький запросив їх до себе, але вони не захотіли піти на діалог, після чого Михайло Васильович вийшов до людей, щоб поспілкуватися та дійти до спільного рішення.

Пропонуємо Вам переглянути коментар директора комерційного ПАТ «Сумиобленерго» Михайла Ільницького щодо ситуації, яка виникла із деякими ОСББ у м. Суми”.

Поділитися в соціальних мережах