Екс-директор водоканалу рветься назад – колектив протестує

У Конотопі екс-директор КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Євген Кондратьєв намагається поновитись на посаді через суд. Судове засідання має відбутись 11 липня. Працівники підприємства стурбовані цим фактом і звернулися за допомогою до міського голови, аби не допустити повернення колишнього начальника.

«За рік керівництва Є.О.Кондратьєва підприємство зазнало значних збитків, існує заборгованість з виплати податків у сумі майже 2,0 млн гривень, програні судові справи на суму майже 500,0 тис грн.

Це вже призвело до арешту рахунків підприємства, у зв’язку з чим воно не може вести повноцінну господарську діяльність. Під загрозою виплата заробітної плати працівникам підприємства.

Під час свого керівництва Є.О.Кондратьєв показав тільки свою непрофесійність, майже завжди був відсутній на робочому місці, що призводило до невчасного ухвалення важливих для підприємства рішень.

Проблемні питання, що стосувались як підприємства, так і працівників, не вирішувались. Все, як кажуть, відкладалось у «довгий ящик».

Колектив підприємства налічує більше 220 працівників, обслуговує близько 40 об’єктів водопостачання та водовідведення по місту, 177,4 км водопровідних та 98,2 км каналізаційних мереж, виконує аварійно-відновлювальні роботи для забезпечення безперебійного надання послуг з водопостачання та водовідведення споживачам міста.

Тому вважаємо, що керувати таким підприємством необхідно людині, яка знає всю специфіку роботи підприємства та проблематику галузі. Ця людина повинна бути беззаперечним спеціалістом у сфері водопостачання та водовідведення, бути не байдужою як до долі підприємства, так і до долі кожного члена трудового колективу.

На наше глибоке переконання, кращої кандидатури на посаду директора КП ВУВКГ, ніж наш діючий директор Колесников Павло Юрійович, немає», – зазначається у відкритому зверненні колективу.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах