«Електроавтотранс» має намір купити ще 4 автобуси

Учора, 10 січня, у системі державних закупівель “Прозорро” КП “Електроавтотранс” оголосило тендер на закупівлю 4-х автобусів місткістю не менше 52 пасажири.

При цьому автобуси повинні бути призначені й для перевезення людей з обмеженими можливостями і мати відкидний механічний трап. Двигун транспортного засобу повинен відповідати стандартам ЕURO-5 і вище, а місце водія повинно бути обладнане кондиціонером. Автобуси повинні бути укомплектовані системами курсової стійкості, бортової діагностики і антипробуксовочною системою. У салоні транспортного засобу повинна бути камера відеоспостереження, що охоплює весь периметр і GPS-датчик.

Орієнтовна загальна вартість становить 8,440 млн грн. У середньому один автобус може обійтися в 2 млн 110 тис. грн, що трохи перевищує фактичну суму, за яку раніше було придбано автобуси, схожі за технічними характеристиками.

На даний момент ведеться прийом пропозицій, який триватиме до 12 лютого. Початок аукціону заплановано 20 березня. У разі підписання договору, автобуси зобов’язують поставити до 30 червня 2018 року.

Джерело: 0542.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах