Фахівці “Укрнафти”: Немає технічної можливості забезпечити людей альтернативним підживленням

В ОДА пройшла робоча нарада Миколи Клочка з віце-президентом ПАТ «Укрнафта» Геннадієм Радченком щодо забезпечення газопостачанням населених пунктів Сумської області та видобутку вуглеводнів. Обговорили ситуацію з газопостачанням у деяких населених пунктах Роменського та Липоводолинського районів.

Основну увагу учасники зустрічі приділили проблемі ліцензій Державної служби геології та надр України для ПАТ «Укрнафта» на видобуток газу в Сумській області, а також допоміжні заходи зі сторони облдержадміністрації щодо вирішення проблемних питань.

Експерти товариства акцентували на тому, що на відміну від інших випадків припинення подачі газу, у 8 населених пунктів Роменського та Липоводолинського районів немає технічної можливості забезпечити населення альтернативним підживленням, що значно ускладнює становище.

У ході обговорення проблеми Микола Клочко запропонував представникам  ПАТ «Укрнафта» разом відвідати Роменський район та поспілкуватися з його громадою і приймати остаточне рішення щодо подальших дій з урахуванням позиції жителів населених пунктів щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності.

Поділитися в соціальних мережах