Фотофакт: Пастки на дорогах Охтирки

Уже рік в Охтирці на вулиці Гафановича тривають робои з реконструкції водогону. Вони почалися ще в листопаді 2016 року, проте морози не забарилися, і розрита яма на розі вулиці Зарічної більшу половину 2017 року заростала бур`янами та стала домівкою для жаб, пише roxolana.com.ua.

Незабаром яму на перехресті зарили, але водогінні комунікації поблизу кожного приватного будинку так і залишилися неприкритими…

Мешканка вулиці Гафановича Тетяна Михайленко нарікає на роботу комунальників: «Коли вся ця біда заварилася, мій чоловік запитав у працівників водоканалу, чи скоро понакривають оті ями люками чи нам самим доводити діло до кінця? Йому відповіли: не хвилюйтеся, все зробимо самі. А на ділі, ви ж бачите, нічого не зроблено. Ходимо і боїмося, аби не впасти у ті провалля. Ми понакривали ями, хто чим зміг: гілками, дошками, залізними сітками. А скоро сніг випаде, тоді взагалі, хоч караул кричи».

Директор ТОВ «Водоторгприлад» Олексій Шейко запевнив, що до кінця жовтня близько 30 люків знайдуть свій прихисток на вулиці Гафановича. Що ж – подивимося.

Поділитися в соціальних мережах