Кінцеві зупинки в Сумах обладнають біотуалетами

Сьогодні, 2 квітня, на апаратній нараді в мерії знову підняли питання розміщення біотуалетів на кінцевих зупинках громадського транспорту.

– З огляду на те, що біотуалетами будуть користуватися водії КП «Електроавтотранс» та підприємств, які перевозять жителів, я вважаю за необхідне купити ці біотуалети і передати КП «Електроавтотранс», а договори співпраці укласти з маршрутниками на їх обслуговування, – почав директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко.

– Ось вам здрастє, – відгукнувся в. о. мера Сум Володимир Войтенко. – Однорог (директор КП «Електроавтотранс» – Ред.) і так три місяці переконував депутатів з приводу кіосків, де він буде реалізовувати квитки, а тепер ще й біотуалети… Яка ситуація з маршруточниками?

– Ситуація постійна, вони не проти того, щоб брати участь у співфінансуванні робіт з утримання і т. ін., – відповів заступник начальника транспортного відділу Микола Гіценко. – Але виникає питання: на чиєму балансі вони будуть знаходитися. Це, взагалі-то, інфраструктура, а не транспорт.

– Я хочу підкреслити, що департамент як бюджетна установа не має права займатися господарською діяльністю і договорів на співпрацю з перевізниками ми також не маємо права укладати, – зазначив Яременко. – Тут потрібно тільки комунальне підприємство, яке має право проводити господарську діяльність.

– Ольга Михайлівна, – звернувся Войтенко до заступника мера Ольги Волошиної. – Зберіть нараду, що це повинно бути: або обладнані приватними підприємцями, нехай з торговою точкою, або нашим комунальним підприємством. І давайте, якщо потрібно, проведемо конкурс, щоб усе було відкрито, і у депутатів не виникало питань.

Поділитися в соціальних мережах