Клочко наїхав на Лисенка за буревій

Не всі служби спрацювали належно під час буревію, що пронісся Сумщиною 1 липня. Таку оцінку роботі окремих відомств з ліквідації наслідків негоди дав голова облдержадміністрації Микола Клочко.

За його словами, оперативно із задачами справлялися служби ДСНС, представники Нацполіції. Проте, не на достатньому рівні спрацювали  аварійні служби, зокрема у Сумах, та Патрульна поліція.

«Багато запитань та претензій у громадян до роботи міської влади. У місті є достатньо комунальних підприємств, тому місцева влада мала б взяти під контроль ситуацію і злагоджено керувати процесом», – зазначив Клочко.

Нагадаємо, найбільше від стихії постраждали центральні райони області, зокрема, місто Суми, Сумський, Білопільський, Буринський, Конотопський, Недригайлівський, Роменський та Лебединський райони. На щастя, північ та південь регіону страшна непогода оминула. Унаслідок негоди було знеструмлено 341 населений пункт, повалено сотні дерев, від уламків шиферу та дерев пошкоджено будівлі, авто тощо. За оперативною інформацією, у Сумах травмовано 5 осіб, 1 людина у Сумському районі та 4-річна дитина у Ромнах.

Поділитися в соціальних мережах