Колектив сумського Центру медстатистики працює в приміщенні з температурою +2°C

У Сумах, на останньому поверсі 4-поверхового будинку по вул. Білопільський шлях, 22, розташований Центр медичної статистики. 30 співробітників, які працюють в установі, сьогодні змушені працювати у приміщенні, яке досі не опалюється.

«Температура в приміщенні +2 градуси. Згідно з правилами техніки безпеки обігрівачі включати не можна, і ми утеплюємося як можемо: надягаємо фуфайки, чоботи», – розповідають люди.

«Раніше це було приміщенням СЕС, але після реорганізації його передали на баланс Сумської облради. Управління комунального майна пропонує управлінню охорони здоров’я взяти в оренду 3 порожніх поверхи і оплачувати подачу теплопостачання. Але я не бачу в цьому сенсу і прошу знайти нормальне приміщення з нормальними умовами праці для людей, які працюють в Центрі медстатистики», – звертається до керівництва Сумської ОДА начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

Головного медика Сумщини запевнили, що питання буде розглянуто протягом листопада. У перспективі, після ротацій, фахівців Центру переселять на вул. Шишкарівську, 9. У свою чергу управління ЖКГ, яке зараз територіально розташовується за вказаною адресою, відзначатиме новосілля в будівлі на пл. Незалежності, 2.

До слова: медикам до холоду не звикати. Щорічно, за традицією, грітися біля батарей працівники Центру починають у перших числах грудня.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах