Конфлікт біля школи № 12 вивчатиме тимчасова комісія

Депутати Сумської міської ради створили тимчасову контрольну комісію щодо врегулювання ситуації з приводу земельної ділянки по вул. Засумська, 3/1. Відповідне рішення сумські обранці ухвалили у зв’язку з конфліктною ситуацією, що склалася навколо розміщення біля школи № 12 об’єкту комерційного призначення, що тривалий час викликає соціальну напругу.

Завданням тимчасової контрольної комісії є перевірка дотримання законодавчих актів, рішень міської ради та виконавчого комітету при розв’язанні конфліктної ситуації з приводу будівництва на земельній ділянці комунальної власності територіальної громади міста, щодо якої міська рада прийняла рішення про її використання для суспільних потреб (створення майданчика відпочинку школярів).

Результатом роботи мають стати пропозиції міській раді та міському голові щодо шляхів розв’язання цієї конфліктної ситуації та забезпечення якнайшвидшого вирішення вказаного питання. До створеної комісії увійшли представники від кожної із шести фракцій міської ради.

Поділитися в соціальних мережах