Конотопці страждають від наслідків ремонту трамвайного переїзду

Капітальний ремонт переїзду по проспекту Червоної Калини у Конотопі встигли зробити до кінця минулого року. Проте завершення робіт на деякий час зіпсувало комфорт мешканців прилеглого будинку №24, який затопило стічними водами. Ця прикра подія викликала жваве обговорення в мережі Інтернет.

Під час прочистки каналізаційного колодязя, який знаходиться на території трамвайного переїзду, комунальники виявили забиту ганчір’ям та старою фуфайкою каналізацію.

Коментуючи дану подію, чиновники пояснили, що залишений у каналізації одяг – ні що інше як цілеспрямоване нанесення шкоди кимось із пересічних конотопців, і аж ніяк не самих робітників, які ремонтували переїзд. У результаті такого вчинку постраждали як мешканці будинку, так і зазнало збитків підприємство ВУВКГ, а також підрядник робіт.

“Погодні умови не дозволили провести остаточне облаштування території, прилеглої до переїзду, – кажуть у мерії. – Тому навесні, як тільки дозволять погодні умови, прилегла територія буде заасфальтована – по 15 метрів в різні боки”.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах