КП “Електроавтотранс” надає неправдиві дані

У що ви повірите більше – в те, що бачите своїми очима, або в те, що вам говорять? Насмілимося припустити, що побачене вами особисто все ж буде для вас переконливішим. Але на КП «Електроавтотранс» спробували довести, що не можна вірити своїм очам…

Щоранку автор цієї публікації користується тролейбусом, прямуючи в центр міста з вул. Героїв Крут. Згідно з графіком, розміщеним на зупинці «Озерна», тролейбус №5 повинен бути на цій зупинці о 7.22, а потім о 7.33.

13 березня ми були на зупинці о 7.20. Не дочекавшись тролейбуса ні о 7.22, ні о 7.33, сіли в маршрутку. У той же день ми вирішили дізнатися, чому вранці відразу два тролейбуси не прибули за графіком?

Поки чекали відповіді з КП, 16 березня ситуація повторилася. Ми були на зупинці о 7.19, а тролейбус прибув о 7.35. Тобто фактично одного тролейбуса не було взагалі, а другий запізнився. Напевно і цьому є якесь пояснення, адже в дорозі може статися все що завгодно, подумали ми. І знову звернулися в КП, попросивши пояснити, що трапилося ще й 16 березня.

Чесно кажучи, ми розраховували, що ситуацію пояснять якимись реальними причинами: відсутність водіїв (на лікарняному), поломка техніки і т. п. Але відповідь з КП «Електроавтотранс», м’яко кажучи, здивувала. Нам надали скріншоти з даними руху тролейбусів по маршруту о 7.22 і 7.33 13 і 16 березня 2018 року, засновані на даних GPS. Згідно з цими даними, у зазначені дні й час тролейбуси були на зупинці «Озерна»! Як же вони могли проїхати повз нас так, що ми їх не помітили, хоча стояли за півметра від проїжджої частини ?! Можливо, у вас неправильно йде годинник, скажете ви. Це перше, що спадає на думку в цій ситуації. Але смартфони, за якими фіксували відсутність тролейбусів, синхронізовані з даними оператора, який постійно оновлює час. Розбіжність може бути хіба що в кілька секунд, але ніяк не хвилин. До того ж не ми одні тоді стояли на зупинці, людей було досить багато, а з розуму, як відомо, сходять поодинці, а не колективно. Так що питання про те, де були тролейбуси, залишається відкритим. Як і про те, як саме працює міська система GPS…

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах