КП “Міськводоканал” розпочав повірку лічильників води

КП “Міськводоканал” СМР з 12 червня 2017 року проводить  безкоштовну повірку лічильників холодної води. Як повідомляється на сайті підприємства, за бажанням абонентів є можливість проводити планову повірку приладів обліку холодної води без демонтажу (не знімаючи лічильник) та із зняттям лічильника.

Про необхідність проходження періодичної повірки приладів обліку та узгодження дати виходу оператора, який має при собі договір з КП “Міськводоканал” СМР для проведення робіт з повірки лічильників, споживач буде повідомлений за телефоном. Споживачу необхідно в узгоджений термін надати доступ представнику КП “Міськводоканал” СМР до місця встановлення засобів вимірювальної техніки.

За результатами проведеної  повірки   засобів обліку холодної води Споживач отримує Свідоцтво про повірку робочого засобу вимірювальної техніки або Довідку про непридатність засобу вимірювальної техніки   за адресою: м.Суми, вул.Білопільський   шлях, 9, 1 поверх, каб. №12 (тел. 700-693,050-307-57-61) через 30 календарних днів з дня складання   акту, який видається оператором при здійсненні повірки.

Якщо споживач здійснює повірку лічильників холодної води в сторонній організації, то повернення коштів, затрачених на повірку, КП “Міськводоканал” СМР не проводить.

Довідки за телефонами : 700-156, 700-157, 700-158.

 

Поділитися в соціальних мережах