Лебединцям зробили каналізацію, “як у людей”

У Лебедині запустили в есплуатацію новий каналізаційний колектор. Введення його в дію значно покращить побутові умови мешканців будинків на вулиці Сумській та дасть ще й неабиякий екологічний ефект.

Проект надзвичайно складний і пройшов від задуму до втілення великий проміжок часу. У стислі терміни підрядникам вдалося прокласти нову гілку каналізації, довжиною 1225 метрів, збудувати самопливну частину каналізаційного колектору та КНС. Роботи виконувалися відкритим способом, місцями на глибині понад 5 метрів. Після введення колектору в експлуатацію проблему зі стічними водами по вулиці Сумська буде вирішено.

Потужність нової гілки каналізації складає 18,3 кубічних метрів стоків на годину, що повністю перекриває потребу цього мікрорайону. Робота насосної станції автоматизована і не потребує обслуговуючого персоналу.

Наявність каналізації значно покращить побутові умови мешканців будинків на вулиці Сумська і дасть ще й неабиякий екологічний ефект, оскільки стічні води із вказаних будинків одразу потраплятимуть у міську каналізацію, а не тектимуть вулицями міста в річку Вільшанку. Тому завершення робіт по другій черзі каналізації – у пріоритеті для міста Лебедина.

Поділитися в соціальних мережах