Лікарня в ОТГ на Сумщині – без опалення

Хто винен у відсутності опалення в Кириківській ОТГ – говорили під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ повідомив учасникам апаратної наради, що у філії Великописарівської ЦРЛ у Кириківській ОТГ виникли проблеми із теплозабезпеченням терапевтичного відділення. «На нашу думку, це сталось через безвідповідальність керівництва громади, зокрема, через невчасне виконання робіт зі встановлення твердопаливних котлів, – зазначив посадовець. – З цього приводу ми будемо звертатися до правоохоронних органів. Наразі хворих із цієї лікарні переведено до Великописарівської ЦРЛ».

«Не зрозуміло, чому нам з району звітували, що опалення підключене, а насправді у Кириківської ОТГ проблеми, – додав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – І чому до мене звернулися власне самі жителі громади, а не керівництво?».

Дмитро Живицький повідомив, що він говорив із головою Великописарівської райдержадміністрації Григорієм СІДЕНКОМ і його запевнили, що протягом трьох днів проблему буде вирішено. «На мою думку, Кириківська ОТГ є типовим прикладом об’єднаних громад, де люди приходять до влади, а потім не знають, що з цією владою робити. Так, наприклад, саме у цій ОТГ є проблема і з функціонуванням комунального підприємства, яке, попри виділені на нього кошти, не працює. Також місцеве населення зверталося за допомогою із розчищення доріг взимку до сільгоспвиробників, адже керівництво ОТГ не вирішує їхні проблем, – зазначив Дмитро Живицький. – А тепер голова громади вирішив залишити на своїй території цей медичний заклад і наразі залишає людей без опалення через власну безвідповідальність і безгосподарність».

sumynews.com

Поділитися в соціальних мережах