Люди стали на захист берези, яку хотіли спиляти комунальники

Вчора, 3 січня, мешканці будинку по вулиці Успенсько-Троїцька, 142, що в місті Конотоп, вийшли на захист берези, яка понад 30 років росте в їхньому дворі.

Людей обурило те, що без жодних дозвільних документів працівники ТОВ ЖЕД «Сім Вітрів», залучивши спеціалізовану техніку, намагалися знищити під їх вікнами дерево-ровесник багатоповерхівки.

Інформацію про протистояння людей і комунальників з бензопилами на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив Спартак Сергієнко, який став очевидцем подій у мікрорайоні “Порт”. Як зазначає у своєму пості активіст, спробу знищити дерево працівники жеку аргументували необхідністю відновити у дворі вуличне освітлення. Цьому процесу береза вочевидь заважала.

У результаті конфлікт завершився викликом поліції і роботи з обрізання дерева були зупинені.

Нагадаємо, у Конотопі обрізка гілок завдала зеленим насадженням шкоди на суму понад 100 тисяч гривень.

Джерело: konotop.in.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах