Мер Кролевця взяв участь у політичному шоу на “1+1” (відео)

18 жовтня в ефірі телеканалу 1+1, у телешоу “Право на владу”, обговорювали питання ціни на газ і проходження опалювального періоду в Україні. Серед запрошених був і Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький.

Під час обговорення питання початку опалювального сезону в Україні, мер Кролевця зауважив: “Нам простіше, бо наше місто у 2008 році перейшло на індивідуальне опалення і у нас немає таких проблем, як в Києві, Сумах, Львові. Одне, що у нас залишилось – це дитячі садочки, школи, бюджетні установи. Ми вже запустилися і у нас тепло”.

Також розповів про зустріч із 15 керівниками ОТГ у Польщі, про розмову з колегами на тему формування тарифів на електроенергію та бюрократичні перепони у впровадженні енергоефективних технологій. “Щоб поставити котельню, наприклад в дитячому садку, то простіше побудувати космодром. Тобто, це практично не реально. Держава говорить: ви повинні відходити від споживання газу, переходити на альтернативні (види палива-ред.). Добре. Є інвестори, які готові поставити цю котельню. Але стільки потрібно пройти процедур, що це просто нереально. У нас в Сумській області, а ми живемо в поліссі, дійшло до того, що машина рубаних дров – 4 тисячі гривень і придбати їх стає тяжко. А заходиш в ліс, лежать гори вальожника: берези, дуби, повалені буревієм сосни… Лежать мільйони гривень”, – сказав мер.

Стосовно створення ОСББ Олександр Бобровицький розповів, що у нас намагалися створити об’єднання, проте жодного створено не було. Адже, на думку мера, проблема полягає в тому, що люди не хочуть брати на себе відповідальність за власне майно.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах