Мер Семеніхін зробив зізнання про відкати

Під час брифінгу мер Конотопа Артем Семеніхін розповів про те, хто з підрядників робить у місті капітальний ремонт доріг та як вдалося заощадити на цьому бюджетні кошти.

Міський голова повідомив: заощадити кошти вдалося, принаймні, за рахунок двох вулиць: Генерала Тхора та Батуринської. На першій ділянці місто зекономило 180 тисяч гривень, причому на відремонтованій дорозі з’явилися і бордюри, і роз’їзди, і навіть ливньовка. Що стосується дороги по Батуринській, Семеніхін зазначив: “Я не знаю, як працювали мої попередники – їм має давати оцінку або громада, або прокуратура – але раніше не було, щоб дорожники дарували місту дороги. Як свідчення – дорога Батуринська. Люди зробили її за власний рахунок. Це – як вдячність за те, що ні я, ні голова управління ЖКГ Григорій Павлюченко, ні мій заступник Тетяна Іноземцева не просили ніяких “відкатів”. От і дивіться, перша дорога – економія 180 тисяч, друга дорога – безкоштовна”.

Артем Семеніхін попросив журналістів на сторінках видань передати дяку підприємству “Магістраль-2016” за розкішний подарунок місту вартістю в понад мільйон гривень.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах