Мер Сум: На освітлення школи не вистачило грошей

Мерія Сум відповіла на електронну петицію щодо освітлення території Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

“У нічний та вечірній час освітлюється головний вхід до школи. На території закладу середньої освіти розташовані електричні опори, але вони не діючі та не перебувають на балансі школи.

У 2017 році спеціалістами КП «Міськсвітло» було здійснене обстеження усіх електричних опор, що розташовані на територіях закладів освіти міста, з метою розрахунку потреби у коштах на відновлення освітлення. За результатами обстеження підприємство звернулося до постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради VІІ скликання з проханням посприяти у виділенні додаткових коштів. Бюджет міста на 2017 рік був вичерпаний, тому не було можливості профінансувати зазначений вид робіт.

Управлінням освіти і науки Сумської міської ради спільно з КП «Міськсвітло» повторно буде направлено звернення до комісії за підсумками виконання дохідної частини міського бюджету за І квартал 2018 року”, – йдеться у відповіді за підписом міського голови Сум Олександра Лисенка.

Поділитися в соціальних мережах