Мер Сум нагадав чиновнику пісню “Бери шинель, пошли домой”

На останній апаратній нараді директор департаменту інфраструктури Сумської міськради Григорій Яременко за традицією звітував про стан ліфтового господарства.

За його словами, із загальної кількості ліфтів, які були внесені в список капітального ремонту на 2016 рік, уже відремонтовано та введено в експлуатацію 53. Частково відкритим залишиться питання про ліфти в багатоповерхівках по вул. Засумській.

«Ліфт у будинку по вул. Засумській, 12 Г повністю відремонтований і в даний час документація направлена в управління Держпраці, залишилося тільки отримати дозвіл. А ось на Засумській, 12 А ми провели експертизу. З огляду на той факт, що вміст шахти ліфта практично повністю розкрадено, ліфт буде включений у список 2017 року», – звітує Григорій Яременко.

Решта 18 вантажопідйомників, запевняє директор департаменту, запустять до кінця 2016 року. Мер міста підлеглого «зловив на слові»:

«Проблема нам дісталася у спадок. Але, згідно з Програмою, ліфти, яким більше 25 років, повинні бути відремонтовані. Якщо не впораєтеся із завданням, тоді вихід один – «Бери шинель, пошли домой», – попередив мер.

Виходячи зі сказаного на нараді, сумчанам можна тільки здогадуватися, що буде у 2017 році в Сумах – запрацюють усі ліфти або в міськраді відбудуться кадрові зміни?

Нагадаємо, що не так давно керівник апарату Сумської ОДА виклав у соцмережах списки небезпечних для життя сумчан вантажопідйомників.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах