Мер Сум пояснив, чому немає дороги до 9-ї школи

Мерія Сум відповіла на електронну петицію щодо необхідності проведення капітального ремонту дороги та пішохідної доріжки до 9-ї школи.

“Повідомляємо, що управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради у 2016 році розроблено проектно-кошторисну документацію, проведено її експертизу і тендер на закупівлю робіт за державні кошти по об’єкту: «Капітальний ремонт дороги по вул. Даргомижського» та 23.11.2016 укладено договір з підрядною організацією КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради, але будівельні роботи виконані частково у зв’язку зі зношеністю зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення.

Після виконання робіт КП «Міськводоканал» СМР по заміні зовнішніх інженерних мереж водопостачання та водовідведення роботи з капітального ремонту дороги по вул. Даргомижського будуть виконані у повному обсязі”, – відповів міський голова Олександр Лисенко.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах