Мер Сум: Це прихована корупція

Про підготовку до зими заговорили вчора, 26 червня, на апаратній нараді в сумській мерії. Міський голова Олександр Лисенко згадав і студента, який в останній момент готується до іспиту, і байку «Стрекоза и муравей», щоб описати ситуацію, в якій може опинитися місто взимку, з огляду на ситуацію, що склалася на кінець червня.

Так, за даними директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка, відремонтовані 11 об’єктів: 7 дахів і 4 об’єкти комунальних мереж. Зволікання з проведенням ремонту пов’язує з формуванням і затвердженням титульних списків.

«Знаємо ми про титульні списки. Ми взагалі їх скасуємо. Це прихована корупція. Коли одна людина, я підписую, то, що п’ять депутатів сіли і затвердили, кожен по своєму округу, де все буде зроблено, а всі інші депутати, вибачте, у них не буде зроблено. Ми зараз працюємо над реорганізацією вашого департаменту, вийдемо на рішення сесії, після цього ви будете працювати зовсім по-іншому. Я не хочу бути арбітром: вирішувати гарний список або поганий. План повинен бути. Ми повинні планувати свою роботу мінімум на три роки, а краще – на сім», – заявив мер.

Лисенко порадив директору департаменту інфраструктури прискорюватися з ремонтами.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах