Мер Сум відреагував на тролейбусний флешмоб

Міський голова Сум Олександр Лисенко пообіцяв сумчанам лише тролейбуси, куплені за європейські кредити. За словами мера, у бюджеті коштів на нові тролейбуси немає. Про це посадовець заявив сьогодні, 13 листопада, під час апаратної наради.

За словами мера, за кредитні кошти місто отримає 22 або 20 тролейбусів двома партіями по 10 чи 11 машин. Кредит буде надано на 22 роки під 2% з “канікулами” на 5 років.

– Це державний фонд і ми відібрані по цій програмі. А дехто хоче, щоб люди неправильно зрозуміли, – заявив мер у відповідь на критику ідеї закупки транспорту в кредит з боку громадських активістів.

За інформацією КП “Електроавтотранс” перша партія цих тролейбусів має прибути в Суми у 2018 році.

Мер міста також відреагував на флешмоб, який відбувся 9 листопада. На ньому сумчани вимагали виконати програму по закупівлі нових тролейбусів, ухвалену міськрадою у 2015 році, та придбати 45 нових тролейбусів.

– Я зараз зроблю свій флешмоб, – заявив міський голова, – Там 45, а в мене отак буде – 46, я і за 50 також. Але дайте точку опори фінансову тому, що 45 тролейбусів – це 202 мільйони.

Нагадаємо, активісти заявляли, що коштів у бюджеті не просто достатньо, їх не встигають витрачати: у 2016 році 270 млн грн лишились невитраченими.

Поділитися в соціальних мережах