Мерія Сум дала відписку на петицію про розбиту ТОВ “Федорченко” дорогу

Мерія Сум розглянула електронну петицію щодо реконструкції дороги по вул. Пришибській. Нагадаємо, йшлося про те, що “неможливо пересуватися ні пішки, ні автотранспортом від вул. Прокоф’єва до Пришибської площі” і що “Пан Федорченко побудував п’ять багатоповерхових будинків, розбив-розламав дорогу”.

У мерії ж на це відповіли “абстрактно”: “При формуванні переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку виконавчим комітетом Сумської міської ради будуть надані пропозиції на розгляд депутатському корпусу Сумської міської ради стосовно виділення коштів на виконання комплексу робіт по реконструкції дороги по вул. Пришибська в місті Суми. Проведення робіт по реконструкції дороги по вул. Пришибська в місті Суми буде здійснено при затвердженні депутатським корпусом Сумської міської ради обсягу фінансування необхідного для виконання даних робіт”.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах