Мерія Сум не може порахувати дерева

Під час апаратної наради в мерії очільник Сум Олександр Лисенко попросив директора департаменту інфраструктури надати пропозиції щодо проведення інвентаризації зелених насаджень у місті.

Як доповів останній, оскільки їх департамент не має таких повноважень і досвіду проведення даного виду робіт, то з цим проханням вони звернулися в бюро технічної інвентаризації. Втім, за словами начальника міського БТІ Бориса Афанасьєва, перш ніж проводити будь-які роботи, необхідно знати який обсяг робіт належить виконати. «У 2015 році на сесії міськради було виділено 30 міських парків і скверів. На даний момент проведена інвентаризація тільки 8. Парк ім. Кожедуба перевіряли близько 10 років тому. При цьому, потрібно враховувати не тільки міські насадження, а й дерева на підприємствах і в інших місцях. Але всього цього неможливо зробити без міської програми», – роз’яснив директор БТІ Борис Афанасьєв.

Втім, як кажуть, на цьому коло і замкнулося. Департамент інфраструктури не може виділити гроші на проведення інвентаризації, оскільки БТІ не знає обсяг робіт, пише 0542.ua.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах