Мерія Сум: Необхідно буде перекрити рух усіх транспортних засобів

Мерія Сум відповіла на електронну петицію, автор якої пропонував заборонити ямовий ремонт доріг.

“Считаю ямочный ремонт дорог порочной практикой, которая лишь создает видимость решения проблемы и приводит к расходованию средств впустую. На практике, отремонтированные таким образом дороги не обеспечивают нужного качества покрытия, безопасности, и быстро опять приходят в полную негодность. В свете того, что финансовые возможности городского бюджета улучшились, а состояние дорог все еще неудовлетворительное, предлагаю запретить автодору практику ямочного ремонта. Вместо этого, поврежденные участки дорог должны ремонтироваться участками от одной стороны дороги до противоположной и протяженностью не менее 10 метров”, – йшлося у петиції.

У мерії ж відповіли: це дорого і недоцільно.

“Повідомляємо, що практика ямкового ремонту проїзної частини доріг працює не тільки в Україні, а й в країнах Європи та Америки. В зимово-весняний період значно руйнується асфальтне покриття та з’являється ямковість. Якщо ж заборонити виконання поточного ремонту, а виконувати тільки капітальний ремонт, необхідно значні кошти (повністю бюджет міста не за один рік) та відповідні матеріально-технічні ресурси, які в м. Суми на даний час відсутні.

Вважаючи те, що значна кількість автомобільних доріг міста знаходиться в аварійному стані, з забороною ямкового ремонту необхідно буде перекрити та заборонити взагалі рух всіх транспортних засобів, а на кошти, які виділяються з міського бюджету на капітальний ремонт, буде виконано тільки незначний відсоток. Тому, заборона ямкового ремонту проїзної частини вулиць м. Суми є недоцільною. Гарантійний термін ямкового ремонту згідно ДБН не розповсюджується”, – йдеться у відповіді Сумської міськради.

Поділитися в соціальних мережах