Мерія Сум розгляне питання придбання електробусів замість дизелів

Міська влада відповіла на онлайн-петицію «Депутатам СМР негайно внести зміни в цільову програму оновлення пасажирського транспорту на 2019-2021 роки, замінивши дизельні автобуси на електробуси Skywell для оптимізації витрат та пониження тарифу».

«Депутатам СМР негайно внести зміни в цільову програму оновлення пасажирського транспорту 2019-2021, замінивши предмет закупівлі дизельні автобусів (середні 18 штук та великі 18 штук) на електробуси Skywell, які коштують приблизно 7,6 млн грн, мають запас ходу 300 км при повній зарядці вартістю 800 грн. Така заміна автопарку знизить собівартість проїзду що призведе до зниження тарифу на перевезення пасажирів», – писав автор петиції.

Відповідь на електронну петицію:

«Відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міської ради розглянуто електронну петицію «Депутатам СМР негайно внести зміни в цільову програму оновлення пасажирського транспорту 2019-2021, замінивши дизельні автобуси на електробуси Skywell для оптимізації витрат на пониження тарифу». Підготовлено проект рішення Сумської міської ради «Про розгляд електронної петиції Дворниченко В.М. «Депутатам СМР негайно внести зміни в цільову програму оновлення пасажирського транспорту 2019-2021, замінивши дизельні автобуси на електробуси Skywell для оптимізації витрат на пониження тарифу» у двох редакціях. Наразі проект проходить процедуру візування у виконавчих органах Сумської міської ради. Про розгляд проекту на сесії Сумської міської ради буде повідомлено додатково».

Поділитися в соціальних мережах