Мерія Сум списала з балансу 157 житлових будинків

На розгляд сесії Cумської міськради сьогодні, 31 травня, виноситься проект рішення про списання з балансу департаменту інфраструктури одно- і двоквартирних житлових будинків колишньої комунальної форми власності (всього – 157 будинків).

Як пояснив заступник директора департаменту Віктор Павленко, відповідно до Закону №417 «Про особливості реалізації права власності в багатоквартирному будинку», багатоквартирними тепер вважаються будинки, в яких три і більше квартир. А одно- і двоквартирні будинки, які колись будувалися за бюджетні гроші й обслуговувалися жеками, тепер вважаються приватними домоволодіннями і будуть належати до приватного сектору.

Власне кажучи, і багатоквартирні будинки, згідно з тим же законом, тепер теж вважаються сумісною власністю співвласників квартир і з часом повинні бути списані з балансу міста і передані на баланс мешканців (після того, як вони виберуть собі управителя і почнуть самостійно управляти своїми будинками). Так що списання одно- та двоквартирних будинків – це тільки перший етап цього процесу.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах