Мерія Сум відповіла про безкоштовний wi-fi у транспорті

Мерія Сум розглянула електронну петицію «Безкоштовний wi-fi у міському транспорті», яка зібрала 272 підписи. Відповідь невтішна – перспектива побачити сучасну послугу в міському транспорті наразі відсутня.

“На сьогодні дійсно доступ до інтернету є важливою складовою повсякденного життя багатьох українців, не виключенням є і жителі м. Суми. Водночас впровадження безкоштовного wi-fi у міському транспорті підвищить собівартість послуг пасажирського автомобільного транспорту. На сьогодні розрахунки тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування сформовані без врахування вартості послуг wi-fi. При цьому розмір відповідного тарифу згідно із розрахунками перевищує 5,00 грн. В діючих Договорах про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, укладених між перевізниками та виконавчим комітетом Сумської міської ради, відсутнє зобов’язання щодо надання послуг безкоштовного wi-fi в міських автобусах.

Також зазначаємо, що у міському бюджеті на 2017 рік не передбачено коштів на реалізацію розглядуваного проекту. Забезпечити надання послуги за рахунок власних коштів у комунальному електро- та автотранспорті КП СМР «Електроавтотранс» не в змозі з огляду на неналежний фінансово-господарський стан.

На сьогоднішній день у рамках власної національної програми 3G оператор «Інтертелеком» здійснив інтернетизацію громадського транспорту у м. Суми шляхом забезпечення безкоштовного wi-fi у міських тролейбусах (інв. №№ 005, 072, 081, 080). Інформація щодо послуги розміщена зовні на бортах тролейбусів.

В перспективі, за умови реалізації проектів щодо інтернетизації громадського транспорту національними інтернет-операторами, м. Суми обов’язково долучиться до участі в них”, – йдеться у відповіді.

Поділитися в соціальних мережах